En iyi pırlanta markaları hangisidir?

Pırlanta, en değerli mücevherlerdendir. En ışıltılı, en göz alıcı… Ama her satıcı bu mücevherin hakkını veremez. İyi bilinen birçok marka vardır, eğer pırlanta almak gibi bir düşünceniz varsa bu markaların mağazalarına gitmenizi öneririm. Fiyat olarak çok uygun olanı da var, çok uçuk fiyatlı olanları da var. Bütçeniz hangisine uygunsa onu alabilirsiniz, en azından kaliteli ve sertifikalı bir ürün almış olursunuz.

Pırlanta satıcıları ile ilgili olarak internette bir araştırma yaptım, örnek olarak iki web sitesini alıp karşılaştırmak yapmak sizlerin de açıkça görebilmesi için uygun olacaktır. Birinci web sitesinde şöyle bir sıralama yapılmıştır: Mercanziyagoral,Altınbaş, Zen Pırlanta, Gülaylar, Jival,Goldstore, Asgold, Eros Pırlanta, Favori Pırlanta, Ariş, Roberto Bene ve Sirius Pırlanta. İkinci web sitesinde ise sıralama şu şekildedir: Zen Pırlanta, Ariş, Atasay, Ekol Pırlanta, Goldaş Pırlanta, Altınbaş, Gülaylar, Ekrem Pırlanta, Lida Pırlanta ve Favori Pırlanta.

Yukarıda adı geçen pırlanta markaları arasında belki adını hiç duymadığınız markalar olabilir. Ama böyle bir sıralama yapılmış. Ben, Zen ve Ariş’in web sitelerinde bir fiyat araştırması yaptım, herkesin alabileceği uygun fiyatlı mücevherleri bu mağazalarda da görebilmek mümkün. Diğer markalar için de aynı şeyin geçerli olduğunu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir