Pırlanta ve kıyafet ilişkisi

Kadınlar için önemli olan şeyler arasında en güzel kıyafet modeli ve en güzel takı modeli yer almaktadır. Özellikle bir kadın özel bir yemeğe ya da davete katılıyorsa giydiği elbiseden kullanacağı çantaya, giydiği ayakkabıdan saç modeline varana dek pek çok şeyi ince ince düşünür. Takı seçimi yaparken elbette pırlanta da en çok kullanılan öğelerin başında yer alır.

Eğer dekolte bir kıyafetiniz varsa bunun üzerine pırlanta işlemesi olan bir gerdanlık ya da kolye takmanız gerekir. Hem elbisenizin kombinini tamamlamanız için hem de göz kamaştırıcı bir zarafete sahip olmanız için pırlanta kolye kullanabilirsiniz.

Eğer giydiğiniz elbise kolları ve yakası kapalı bir model olacaksa ve pırlantalı bir takı seçmek istiyorsanız pırlanta bileklik ve küpeler kullanabilirsiniz. Bunun gibi pek çok farklı kombini takılarınızla uyumlu kullanarak hem göze hitap eder hem de gecenin en şık kadını siz olabilirsiniz. Eğer kullandığın takı kıyafetiniz için uygun değilse o zaman hem elbiseniz hem de takılarınız sönük kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir